Kiket keresünk?

Magyarország dinamikusan fejlődő vállalataival dolgozunk együtt. Interim menedzsereink a legkülönbözőbb iparágakban, vállalati kultúrákban változatos feladatok közül választhatnak izgalmas projekt feladatokat.

Gondoljon Ön is másként az interim menedzsmentre! Gondoljon a Hammel & Hochreiterre!

Folyamatosan bővülő szakértői csapatunkba az alábbi területekre várjuk az INTERIM MENEDZSER jelöltek jelentkezését:

  • logisztikai vezető
  • termelési vezető
  • minőségbiztosítási vezető
  • kontrolling vezető
  • főkönyvelő
  • hr generalista
  • értékesítési vezető

ELVÁRÁSOK:

  • legalább 5-10 év vezetői gyakorlat
  • tárgyalóképes szakmai angol és német nyelvtudás, egyéb nyelv ismerete előny
  • határozott, erős személyiség, gyors észjárás magabiztos fellépés
  • költségérzékenység és profitorientáltság
  • jó kommunikációs és tárgyalókészség
  • nagy munkabírás, terhelhetőség, mobilitás
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • on the job tréning
  • self employed professional életformára felkészítés
  • folyamatos támogatás
  • versenyképes jövedelem

HELYSZÍN:

A projekt feladatok végzésének helyszíne Magyarország.

Mit kell tennem?

Fényképpel ellátott önéletrajzát, “interim jelölt” jeligével a következő e-mailcímre várjuk: candidatehh@hammelhochreiter.com

Hírek

Új életszakaszok, új életfeladatok, új világ, új év

Huszonéves nénik, negyvenes csajok. Az ötven az új harminc. Pályamódosítás

Mindenkinek kellemes lassulást, töltődést, boldog ünnepeket

Sokat olvashatunk vállalati karácsonyokról, céges mikulásozásról, régebben még úgynevezett „benti

Együttműködés – Nőfórum – Adventi reggeli

A karácsonyi készülődés-hangolódás időszakában igazán sok esemény zajlott az elmúlt

KERESÉS