Kiket keresünk?

Magyarország dinamikusan fejlődő vállalataival dolgozunk együtt. Interim menedzsereink a legkülönbözőbb iparágakban, vállalati kultúrákban változatos feladatok közül választhatnak izgalmas projekt feladatokat.

Gondoljon Ön is másként az interim menedzsmentre! Gondoljon a Hammel & Hochreiterre!

Folyamatosan bővülő szakértői csapatunkba az alábbi területekre várjuk az INTERIM MENEDZSER jelöltek jelentkezését:

  • logisztikai vezető
  • termelési vezető
  • minőségbiztosítási vezető
  • kontrolling vezető
  • főkönyvelő
  • hr generalista
  • értékesítési vezető

ELVÁRÁSOK:

  • legalább 5-10 év vezetői gyakorlat
  • tárgyalóképes szakmai angol és német nyelvtudás, egyéb nyelv ismerete előny
  • határozott, erős személyiség, gyors észjárás magabiztos fellépés
  • költségérzékenység és profitorientáltság
  • jó kommunikációs és tárgyalókészség
  • nagy munkabírás, terhelhetőség, mobilitás
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • on the job tréning
  • self employed professional életformára felkészítés
  • folyamatos támogatás
  • versenyképes jövedelem

HELYSZÍN:

A projekt feladatok végzésének helyszíne Magyarország.

Mit kell tennem?

Fényképpel ellátott önéletrajzát, “interim jelölt” jeligével a következő e-mailcímre várjuk: candidatehh@hammelhochreiter.com

Hírek

Köszönjük, hogy velünk ünnepeltél! Fény, ünnep, csillogás: operatúra, intellektuális wellness és mulatság.

Számos különböző műfaj harmóniájából állt össze az idei Hammel &

Ami sok az sok – avagy hogyan segít túlélni a “lebutulás”?

Zen, az elengedés művészete A “harcolj vagy menekülj” vészreakció egy

Levél kamaszlányainknak …

Érzékenyítés ott, ahol arra tényleg szükség van. Tudod mi történik

KERESÉS